KONST / Litografier / Färglitografi 17475035

nr 1747 5035

Mac Hamilton

(f. 1952), Sverige

Stilleben. Signerad, numrerad 180/450. Färglitografi, bildmått: 79x58 cm, yttermått inklusive ram: 95x73 cm

Mac Hamilton, svensk bildkonstnär född 1952 i Uppsala.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 8 december 2025
kl 18:59:09

8/12 18:49:10 1      Vinnande bud

Mac Hamilton

Läs mer om Mac Hamilton